Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День Знань

Date: 1 вересня 2020 о 06:59, Refreshed 16 грудня 2020 о 10:58

Школа! Школа! Дітей зустрічає!
Усміхається щиро до нас.
І гостинно запрошує, радо вітає,
Проведе у знайомий нам клас.

Чарівний вересень настав... Літо закінчилось, а з ним і літні канікули, розваги, поїздки, походи, свобода, воля.... Але так вже хочеться до школи, щоб зустрітися зі своїми однокласниками, побачити їх усіх, поспілкуватися, посміятися... так цікаво! А ще нові друзі, нові уроки, вчителі, нові предмети... Все це дуже цікаво! Та й до книжки вже хочеться, писати вправи, завдання, придумувати свої твори, вирішувати приклади й задачі, сидіти над ними, але не здаватися, все завершувати, закінчувати і одержувати радість від того, що ти зумів, поборов і звершив!

Школа — це світ дитячих мрій, чарівний острів дитинства. І він дуже дорогий кожному, бо там ти був сам собою, безтурботним, пізнавав все від самого початку, старався збагнути, зрозуміти цей великий і незрозумілий світ. І кожен день у школі — це радість і терпіння, щастя і дивина, перемога над собою і відкриття чогось нового і дивовижного. І кожен вересень — це свято для всіх дітей і дорослих. Бо діти йдуть у цей вересень вперше, а батьки повертаються у свій вересень, що більше вже ніколи не повернеться таким, як був тоді для кожного з них...

1 вересня 2020 року є дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Проте свою радість чи сум від початку навчання учні не можуть приховати.

Дотримуючись рекомендацій МОЗ в школі проведено нетрадиційне святкування Дня Знань,а саме:

1.Свято першокласників та майбутніх випускників " "

Класними керівниками проведено перші уроки навчального року та роз'яснення, щодо навчання та пересування навчальним закладом в умовах пандемії:

2кл.

3кл.

4 клас

Урок на тему "В гості на1 вересня до країн світу» у ході якого учні ознайомились з традиціями святкування Дня знань в різних країнах, а також збагатили знання про Україну, виконавши такі завдання:

1. Завдання школярів Німеччини : намалювати те що лежить перед вами (лінійка, зошит,ручка …).

2. Завдання школярів Нідерландів: розгорнути папірець, що прив’язаний до цукерки, написати побажання своїм однокласникам на новий навчальний рік, згорнути і дати один одному.

3.Завдання школярів Ізраїлю: надути кульку і написати свої бажання, мрії на ній.

Також учні декламування віршів про Україну та розгадували кросворд на тему «Україна».

5 клас

Година спілкування «Україна починається з тебе». На даному уроці відбулася зустріч учнів з новим класним керівником. Було з’ясовано як пов’язані сім’я, школа та Батьківщина. Під час бесіди учні створили колаж на тему «Побажання класу». Класним керівником проведено бесіду на тему «Як не захворіти на коронавірус», на якій розглянуто питання: ознаки та симптоми Covid-19, як правильно носити маску. Учням продемонстровано презентацію з даної теми таа розглянуто правила поводження  в громадських місцях під час пандемії.

6кл.

7 клас

Перший урок "Моя Україна", у ході якого учні розширили свої знання про Батьківщину, розуміння значимості Вітчизни для кожного громадянина.

Виконали такі завдання:

1. Вправа «Коло асоціацій»

2. Перегляд  відео «Легенда про Україну»

3. Перегляд відеоролика «Сім цікавих фактів про Україну»

4. Гра «Я знаю  Україну» ( вікторина)

5. Декламування віршів за темою « Україна»

8 клас

Перший урок «Що означає бути справедливим».В ході уроку,учні працювали над притчами Про царя Соломона та Поле, а також виконували тест « Чи є я справедливим в різних життєвих ситуаціях?» (відповідь так або ні). Підраховуючи анонімно свої бали, учні виясняють ступінь своєї справедливості.

9клас

Перший урок “Культура здорового способу життя в нових обставинах" Метою уроку виступило поширення інформації, стосовно нового захворювання серед учнів; виховати необхідність слідкувати за своєю гігієною та визначити необхідність дотримуватися всіх вимог карантину, проаналізувати причини та наслідки недотримання цих вимог. Ознайомити з новими правилами поведінки в умовах карантину та пояснити їх; розвінчати міфи щодо COVID-19; ознайомити з правилами респіраторної гігієни; надати інформацію щодо психологічної допомоги за умови тривожного стану через пандемію та ознайомити з алгоритмом дій. Також, проведено практичний практикум "Як надягати , використовувати , знімати та утилізувати маску?; класним керівником надано поради і рекомендації як захиститися від коронавірусу;дали відповіді на запитання з вікторини "Правда чи міф"

10 кл.

Comments:
Only authorized users can leave comments.