Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Мої добрі справи

Дата: 26 березня о 20:23
Автор: Кибза Н. М.

#екочеленджмоїдобрісправи

Домашні тварини можуть приносити радість та покращувати життя людей, але догляд за ними – це велика відповідальність.

Поява у вашому будинку кота або собаки – це хвилююча подія, що передбачає певні зміни, які можуть вплинути на життя кожного члена вашої родини. Це також довгострокові зобов’язання, що передбачають високий рівень відповідальності. Тому рішення про появу домашнього улюбленця варто ретельно обміркувати та обговорити з усіма членами родини.

На жаль, надто часто ми бачимо покинутих тварин, тому що їхні власники не були готові взяти на себе відповідальність. Отже, перш ніж прийняти рішення, поставте собі декілька важливих запитань.

• Час

У вас достатньо часу? Собака зазвичай потребує багато часу та уваги. Із собакою потрібно гуляти щодня. Хоча коти і є більш незалежними, вони також вимагають щоденного годування, регулярного догляду, відвідування ветеринарного лікаря, ігор та уваги.

• Зобовязання

Ви готові взяти на себе відповідальність на тривалий термін? Середня тривалість життя собак становить  8-14 років залежно від породи. Коти, що постійно проживають у приміщенні, можуть жити 20 років або навіть більше. Отже, ви маєте бути готовими до довгострокових зобов’язань. Якщо ви переїдете до нової оселі, або ваша життєва ситуація якось зміниться, ви повинні будете враховувати потреби свого улюбленця.

• Бюджет

Чи здатні ви утримувати тварину фінансово? Утримання собаки або кота передбачає деякі регулярні витрати. Ви повинні будете планувати бюджет, наприклад, на годування та дресирування вашої тварини, відвідування ветеринарного лікаря, вакцинацію, дегельмінтизацію, обробку від бліх та кліщів.

• Ви можете точно знати, яку тварину або якої породи хотіли б узяти, але чи впевнені ви, що вона підходить для вашої оселі та способу життя?

Кожна тварина і кожна окрема порода має свої особливості. Якщо ці особливості підходять для вас і вашої родини, ви насолоджуватиметесь щасливими та здоровими відносинами з вашим домашнім улюбленцем.

Висновок

Бути власником тварини – дуже відповідальна справа, до якої слід поставитися серйозно. Озброєний необхідними знаннями власник матиме щасливого, здорового, вихованого і люблячого члена родини.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.